Festyn dla dzieci PDF Drukuj Email
Klub sportowy - Sekcja rodzinna
Wpisany przez Redakcja   
poniedziałek, 01 października 2012 16:32

7 września, przy pięknej pogodzie, na boisku szkolnym odbył się festyn dla dzieci, zorganizowany przez Stowarzyszenie Piwnica, mający na celu m.in. promowanie rozpoczynających się kursów sportowych dla dzieci, finansowanych z budżetu miasta Orzesze. Przedszkolaki, uczniowie woszczyckiej szkoły podstawowej, oraz ich rodzice, stawili się bardzo licznie. Dzieci brały udział w przeróżnych grach, zabawach i konkursach prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Było puszczanie ogromnych baniek mydlanych, zabawy z clownem, tańce, rysowanie i malowanie twarzy (tym zajęły się panie Alina Niechoj, Dominika Siwek i Kasia Buchta). Odbył się również pokaz taneczny, który miał na celu przedstawienie firmy Step Art działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach.  Step Art  prowadzi kurs tańca dla dzieci szkolnych oraz zajęcia taneczne dla wszystkich naszych przedszkolaków.

Na zakończenie odbył się pokaz sztuk walki, poprowadzony przez pana Mariusza Bardowę i członków jego sekcji sportowej, co wywołało zachwyt na twarzach chłopców. Pan Mariusz Bardowa, mistrz wschodnich sztuk walki, od września prowadzi kurs pływania dla dzieci szkolnych, oraz kurs samoobrony.
Zdjęcia z imprezy, wykonane tradycyjnie już przez Kasię Buchtę, można obejrzeć w zakładce "galeria". Znajdą tam Państwo również zdjęcia z innych zajęć i imprez, zarówno cyklicznych, jak i jednorazowych.
Serdecznie zapraszamy!